Menu Zamknij

Przewierty sterowane - przewierty horyzontalne

Nasze miasta rozbudowują się coraz bardziej. Przy rozbudowie konieczne jest zaopatrzenie nowych domów, biurowców, centrów handlowych w wodę, gaz, prąd, internet. Zadanie wydaje się banalnie proste jeśli weźmiemy pod uwagę, że przyłącza mediów prowadzą przez miejsca pozbawione przeszkód. Co jednak zrobić w przypadku konieczności przejścia pod torami, rzeką, kanałem? I właśnie tutaj przychodzą nam z pomocą przewierty sterowane.

Do niewątpliwych zalet przewiertów sterowanych należy minimalna ingerencja w środowisko w którym wykonywany jest przewiert. Nie ma potrzeby rozkopywania terenu i układania rurociągów. To zdecydowanie obniża koszty całej operacji. Oczywiście w przypadku przewiertu nie ma potrzeby rozkopywania drogi a co za tym idzie nie musimy tejże drogi zamykać i utrudniać ruchu.

INŻYNIERIA SANITARNA KUREK, posiada maszyny do przewiertów horyzontalnych firmy Ditch – Witch od średnicy fi 32mm do średnicy fi 1200 mm, dzięki czemu jest niezależna i konkurencyjna na rynku. Jeśli mają Państwo pytania z przyjemnością na nie odpowiemy.

Oferujemy usługi z zakresu przewierty sterowane – przewierty horyzontalne. Naszą domeną jest inżynieria bezwykopowa. Działamy w Polsce południowej a zwłaszcza w woj. małopolskim i śląskim. Wykonujemy prace m.in. w obszarze KrakówOlkuszChrzanówMiechówOświęcimWadowice – Małopolska, a także  SosnowiecTychyJaworznoDąbrowa GórniczaKatowice – Śląsk