Menu Zamknij

Projektowanie sieci wodociągowych i kanalizacjnych i gazowych

INŻYNIERIA SANITARNA KUREK posiada własne biuro projektowe, dzięki temu jest w stanie uczestniczyć w projektach rozbudowy i modernizacji sieci wodociągowych, kanalizacyjnych czy gazowych już na etapie projektu.

Nasi doświadczeni projektanci wykonają projekt uwzględniając istniejącą infrastrukturę oraz zasady projektowania zgodne z wymogami prawa budowlanego.

Bardzo często realizujemy zadania „zaprojektuj i wybuduj sam” polegające na wykonywaniu sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych na osiedlach mieszkalnych, o bardzo dużym uzbrojeniu terenu w inne urządzenia podziemne.

Oferujemy usługi z zakresu – projektowanie i wykonanie sieci wodociągowychkanalizacyjnych i gazowych – roboty ziemnewykopy. Działamy w Polsce południowej a zwłaszcza w woj. małopolskim i śląskim. Wykonujemy prace m.in. w obszarze KrakówOlkuszChrzanówMiechówOświęcimWadowice – Małopolska, a także  SosnowiecTychyJaworznoDąbrowa GórniczaKatowice – Śląsk

Poniżej przedstawiamy kolejne etapy przykładowej przebudowy ul. Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej, w której to przebudowie braliśmy udział

Już teraz mogą Państwo przesłać zapytanie w sprawie projektu modernizacji czy budowy nowych sieci. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, lub danych kontaktowych poniżej.

Kolejne etapy przebudowy